O NÁS

RK Matějíček a Syn - účetnictví a reality

RK Matějíček a Syn s.r.o.

Vítáme Vás na našem webu. Jsme firma zabývající se především správou majetku a vedením účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

Působíme převážně v Karlovarském kraji a také v Praze.

25 let zkušeností - za tu dobu jsme získali spoustu zkušeností v oblasti trhu s realitami. Pomůžeme Vám s prodejem, pronájmem i koupí nemovitosti. Mezi naše služby patří také montáže vodoměrů a měřičů tepla, spolu s rozúčtováním topných nákladů.   

Naší prioritou je dodržení všech termínů. Naši pracovníci disponují odbornými znalostmi v oblasti práva, jenž se váže na účetní oblast a správu nemovitostí. 

 


  • Účetnictví

Poskytujeme účetní služby podvojného i jednoduchého účetnictví. Spravujeme všechny potřebné doklady, postaráme se o vedení účetních knih a deníků, zpracujeme všechny uzávěrky v termínu. V případě zájmu Vám také poradíme.

  • Odhady nemovitostí

Umožňujeme služby finančního ohodnocení Vašich nemovitostí. Ať už se jedná o bytovou jednotku nebo vilu, dědické jednání či rozvodové plnění, vždy přesně a profesionálně zajistíme spravedlivý odhad Vaší parcely.

  • Správa nemovitostí

Naše firma se zabývá komplexní správou Vašich nemovitostí, tedy převodu do osobního vlastnictví a veškeré služby s tím spojené. V případě zájmu Vám sestavíme kupní smlouvy.

  • Montáž vodoměrů

Kromě samotné montáže vodoměrů a měřičů tepla ve Vaší parcele, zajistíme i rozúčtování topných nákladů a jejich následné zpracování pro maximální pohodlí při zařizování nového obydlí.

SERVIS

Rychlost

Naše firma dodržuje veškeré dohodnuté termíny. Víme, že dochvilnost a rychlé odpovídání na Vaše dotazy jsou předpokladem dlouhodobé spolupráce.

Kvalita

Naše mnohaletá praxe zaručuje kvalitu služeb. Díky tomu můžeme Vám jakožto našemu klientovi poskytnout nejen rychlé, ale i kvalitní služby.

Odborné znalosti

Profesionální jednání je pro nás na prvním místě. Náš tým vystudovaných odborníků si vždy poradí s jakoukoliv situací, před kterou nás postavíte.

Přístup k zákazníkovi

Pokud se rozhodnete pro kontaktování naší firmy, zaručujeme Vám profesionální a vřelý přístup. Záleží nám na Vašem pohodlí a tempu, které si Vy zvolíte.

Poradenství

Jako náš klient se na nás můžete kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem - z oblasti nemovitostí, účetnictví i dalších právnických situací. Případně Vás odkážeme na specializovanou poradnu.

Cenové nabídky

Naše ceny jsou příznivé pro každého, zároveň v sobě zahrnují i konzultace. Vždy se rádi dohodneme s klientem na jeho finanční situaci a přizpůsobíme podle toho finanční plán.

550

Realizovaných zakázek

240

Spokojených zákazníků

120

Referencí

50

Stálých zákazníků

Reality online

Aktuality

RK Matějíček a Syn s.r.o.

  • Reality-online

KONTAKT

Kontaktujte nás

Smetanova 732, Chodov 357 35

David Matějíček +420 777 645 392 | Ing. Josef Matějíček +420 777 123 719

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací